Piórem Feniksa
forum stowarzyszenia młodych pisarzy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Likaonia. Epilog. Część I Cmentarz Fragment I Prolog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piórem Feniksa Strona Główna -> Fantastyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Autor Wiadomość
Likaon




Dołączył: 01 Maj 2020
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:52, 01 Maj 2020    Temat postu: Likaonia. Epilog. Część I Cmentarz Fragment I Prolog

Znowu tu

...

Początek i koniec. Historia zatoczyła koło. Nie wiem czego się spodziewałem. Przecież to od początku było skazane na porażkę . No cóż . Cmentarz spowija mgła . Zabawne

...

,,Do końca świata i o jeden dzień dłużej ''...

Tylko ja zostałem .Cmentarz Likaoni

...

Tu ona się zaczęła i tu się zakończy.

To było tak dawno

...

Grób ostatni

...

Husk , Fisk , Tommy

...

Demony , Dwunastu synów . Historia jak każda inna a zarazem jak żadna .

Smutne i zabawne. Śmiertelnicy

...

Brzemię które noszę od zawsze .

Kiedyś opowiem jak powstało. Tyle dusz pochłonęła ziemia

...

Tyle bólu nam życie przysporzyło.

,,Walka o lepsze jutro”

...

Kiedyś brzmiało to tak poważnie . Dziś to zwykła mrzonka . Jakie jutro?

Dla kogo. Likaonia

...

,,Ratunek ludzkości”.

Stworzyła tylko cmentarz ... Ludzkości nie da się uratować. Bogowie ją przeklęli , Aniołowie opuścili , Raje zamknięto , Piekła przepełniono , Natura nas opuściła . Pokój miał być lekiem.

Stał się chorobą zwalczaną wojną .Instynkty wygrały. Rada galaktyczna chce zamknąć projekt .

Ja

...

...

...

Strażnik Ziemi

...

...

Opuszczę ją . Tyle lat walki . Tyle dowodów że ludzkość się zmieni , że są warci , że trzeba

...

że można

...

że należy

...

Zniszczę świątynię . Stworzono nimi ziemię. Nadano nimi życie. One były domem jej strażników.

Źródłem mocy. Przekaźnikiem mojej mocy i wiedzy. Ziemia przetrwa . Ludzie się obejdą bez . Nie zasługują

...

Odrzucili prawdę .Tyle kultur , ras , gatunków . Ja wybrałem ludzi . Do dziś żałuję.

Opowiem wam historię. Od początku . Od grobu do grobu .

...

Od narodzin do śmierci . Od nadziei do porażki. Od wiary do nicości . Historii Bohatera który stał się przestępcą. Przyjaciela który stał się wrogiem .JA ADEINARA IBRAHIM ASABI LIKAON ESERT IDAE! Początek i koniec

...

Jak słowa potrafią być puste

...

Może to ja stałem się pusty?

...

Może zawsze taki byłem ?

...

Czy to ma znaczenie?

...

Świat ma prezydenta. Wyzbył się Wiar i Religi . Nauka stała się kluczem. Ludzie stali się bezmyślni . Jedność rozłamu . Nieposłusznych straszy się wojną .Nie ma narodów , walut , wartości . Myślenie jest zgubne . Posłuszeństwo to cnota . Jednostka ma wartość , gdy jest potrzebna , Gdy tworzy całość . Roboty , Kosmici

...

Ważne by słuchali ...

Reszta jest ..."

Jestem ciekaw reakcji komentarzy itp. Pozdrawiam życzę zdrowi i miłego dnia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piórem Feniksa Strona Główna -> Fantastyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | | UNTOLD Style by ArthurStyle
Regulamin